Hledáte zajímavou profesi u perspektivní a silné společnosti s dlouholetou tradicí? Jsme společnost úspěšně působící v oblasti dodávek a servisu průmyslových kompresorů a dodávek zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu.

V současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Logistik a koordinátor servisu – Břeclav a okolí

Pracovní náplň:
•  Nabídky na dodávku ND nebo servisu podle požadavků zákazníků
•  Objednávání a distribuce ND
•  Fakturace
•  Evidence pohybu ND
•  Komunikace se zákazníky (i zahraničními)

Požadavky:
•  Min. SŠ vzdělání technického směru
•  Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem
•  Velmi dobrá znalost práce na PC
•  Silné komunikační a organizační schopnosti
•  Časová flexibilita
•  Aktivní přístup a ochota na sobě pracovat

Nabízíme:
•  Zázemí stabilní nadnárodní společnosti s rodinným přístupem k lidem
•  Motivující platové ohodnocení a firemní benefity
•  Školení, vzdělávací kurzy a možnost kariérního růstu v rámci nadnárodní skupiny

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou emailovou adresu.
petr.jurnicek@alup.cz (mob.: 602 507 537)

Více informací o naší společnosti www.alup.cz

Informace o pozici:
Místo pracoviště:                      Upřednostňujeme Břeclav a okolí
Typ pracovního poměru:      Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:  Na dobu neurčitou
Termín nástupu :                     Možný ihned nebo dohodou